Niezwykle urokliwe i unikatowe miejsce w skali Podhala, a nawet w świecie. Miejsce położone z dala od gwaru i hałasu, wśród zalesionych pól i wzgórz Bukowiny Tatrzańskiej. Na szczycie wzgórza stoi karczma, za  jej oknami roztacza się cudowny widok na Tatry i Gorce. To właśnie tam w niepowtarzalnej atmosferze organizujemy najpiękniejszy i niezapomniany dzień w życiu każdego z nas, jak ślub i wesele.

Teren karcazmy ma przygotowaną doskonałą infrastrukturę: jest oświetlony, z dużym placem przeznaczonym na parking, drogami dojazdowymi oraz jest usytuowany poza zabudowaniami mieszkalnymi.

W naszej karczmie jest dwupiętrowa sala z parkietem, którą można podzielić na mniejsze sale, dwa niezależne barki, a w otoczeniu ogródek piwny, oraz Grill Bar. Dla najmłodszych przygotowaliśmy w Karczmie kącik z zabawkami i basenem kulkowym, a na zewnątrz plac zabaw ze zjeżdżalnią, dużą piaskownicą i torem przeszkód, dzięki którym Państwa pociechy nie zaznają chwili znudzenia, a Państwo będą mogli skoncentrować się na smakowaniu i odkrywaniu tradycyjnej góralskiej kuchni.