Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów.

Za szkolenie narciarzy, snowboardzistów i biegaczy narciarskich odwiedzających ośrodek Kotelnica Białczańska odpowiedzialni są wykwalifikowani instruktorzy Szkoły Narciarskiej STOK. Każde zajęcia przeprowadzane są tam z pasją, starając się przy tym zawsze dopasować tempo i częstotliwość nauki do indywidualnych predyspozycji klienta. Szkolenie może odbywać się w aż czterech językach obcych: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy, dla których przygotowywanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Góralski klimat poczuć można w jednej z kilku regionalnych karczm.